26.03.15

Кримінал: тільки в детективах

Людство знає злочинність ще з самого початку свого розвитку. Вже у первіснообщинному ладі існували злочинці і правопорушення. Тому від часу винайдення паперу, відколи люди  навчилося записувати свої повсякденні важливі справи , з’являються й записані на цьому папері свідчення злочинів і спогади про покарання. Таємниці та шляхи їх дослідження відображені на сторінках особливої літератури, яка так і називається "детектив".
Проблема боротьби зі злочинністю не зникла і в наш час. У детективних романах автори прагнуть розібратися в соціальних причинах, які штовхають людину на скоєння злочину, а також показати нам, що будь-який вчинок, який переступив межу дозволеності, буде покараний людьми, котрі стоять на захисті закону.  Із цією метою працівники центральної міської бібліотеки для учнів  ЗОШ № 2 10 класу організували та провели правовий барометр «Кримінал: тільки в детективах».  Ведучі заходу  Ірина Губерук та Оксана Дубенчук  познайомили присутніх з творами таких відомих письменників - Агати  Крісті, Братів Стругацьких та Олексія Волкова, в яких, крім хитромудрих загадок, є багато життєвої корисної інформації, «їжі» для міркувань. Адже у детективах присутні психологія, історія, філософія, логіка і математика.  Школярі мали змогу переглянули буктрейлери на деякі романи. 
Головний спеціаліст Нововолинського міського управління юстиції Вікторія Скриннік розповіла,  що і в житті бувають подібні випадки, які описують автори в своїх книгах. Інколи наше буття також скидається на детектив зі справжнісінькими розслідуваннями, карколомними пригодами, небезпечними пошуками загадкових предметів і цікавими незнайомцями, котрі допомагають розкрити таємницю. Вікторія Романівна побажала старшокласникам, щоб вони брали приклад лише з позитивних героїв і щоб в їхньому житті кримінал був тільки в детективах.
Немає коментарів:

Дописати коментар